Banner Sackkarre

Logistyka kontraktowa jest „królewską dyscypliną“ usług logistycznych. Przy tego rodzaju współpracy usługa ta jest nastawiona na długoterminową współpracę w oparciu o podział pracy między producentem/handlarzem towarów a oferentem logistycznym. Tę współpracę reguluje się na ogół w umowie.

Możemy przy tym sięgnąć do długoletniego doświadczenia w najróżniejszych branżach, np.: logistyka zaopatrzeniowa i dystrybucyjna, przeprowadzanie wielkich akcji w dziedzinie dyskontów, motoryzacji, mediów, dóbr konsumpcyjnych, białych/brązowych towarów, logistyka związana z dywanami i wykładzinami itp.

Zanim Państwu doradzimy, najpierw wysłuchamy.

Zdolność dobrego wysłuchania to jedno. Następny krok to wyciągnięcie z tego właściwych wniosków. Do tego potrzeba doświadczenia i ciągłego wyczucia szczególnych wymagań klientów.

Wybiegamy myślą naprzód po to, żeby Państwo mogli więcej widzieć.

To daje Państwu pewność, że Państwa żądanie znakomitej logistyki jest szybko i przekonująco wprowadzane w czyn tak, jak Państwo sobie tego życzą.

Proszę z nami porozmawiać.

Komm Logistik ...przybedzie na pewno

Aby zapewnić Ci przyjemne wrażenia z surfowania i umożliwić korzystanie z różnych aplikacji technicznych, używamy plików cookie. Przed użyciem prosimy o pozwolenie.