Banner Drohne

Komm Logistik jako usługodawca typu „full service“ działający na szeroką skalę oferuje swoim klientom maksimum skuteczności we wszystkich dziedzinach logistyki. Nieskomplikowane rozwiązania transportowe zorientowane na zapotrzebowanie, jak również logistyka dostosowana do pojedynczego klienta (np. magazynowanie, kontrola jakości, komisjonowanie, wykonanie odprawy celnej i wiele innych) są dla nas tak samo ważne, jak zapewnienie rynków poprzez najszybszą dyspozycyjność towarów i optymalizację stanowisk poprzez bieżące procesy produkcyjne.

Organizacja zorientowana na sukces: Komm Logistik.

Dokładne uzgodnienia i gładka koordynacja strumieni towarowych jest głównym wymogiem w czasach globalnej zmiany. W naszym centrum logistycznym w Großbeeren w Centrum Ruchu Towarowego Berlin-Süd (5 km na południe od Berlina) - nasze okno na Europę Wschodnią – oferujemy Państwu wszystkie podwaliny pod rozwiązania logistyczne pierwszej klasy z jednej ręki. Posiadamy ponad 22.000 m2 powierzchni zakładowej oraz 8.500 m3 placów składowych dla europalet zarządzanych w sposób komputerowy. Gwarantujemy Państwu najlepsze logistyczne rozwiązania dla dostawy zorientowanej na zapotrzebowanie, zoptymalizowanej dystrybucji lub dla konsolidacji ruchu w Niemczech lub w Europie.

Linie łączności dla optymalnej realizacji Państwa celów.

W Komm Logistik nadzwyczajnie skuteczne współdziałanie wszystkich dziedzin usługowych wypływa z wewnętrznej zwartości przedsiębiorstwa. Każdy pracownik jest jak najlepiej obeznany z naszymi standardami i na bieżąco informowany o zmianach i dalszym rozwoju. Nasi klienci czują się związani z naszym zespołem, który rozrastał się przez wiele lat i który żyje swoim rzemiosłem i je rozumie.

Kierowanie, myślenie, pewne gospodarowanie.

Tak samo wzorowe jak technika naszego taboru są również kwalifikacje każdego z naszych kierowców. Ich wiedza sięga od krajowych i międzynarodowych wytycznych dot. zagadnień związanych z infrastrukturą, aż po „wąskie gardła komunikacyjne”, które uwarunkowane są porami roku. Mając na uwadze najwyższe środki bezpieczeństwa nasi kierowcy jeżdżą dla Państwa w pojazdach nadzorowanych drogą satelitarną. Zapewniamy najnowszy stan techniczny poprzez regularne cykle wymiany naszego taboru.

Motto Komm Logistik: Przedewszystkim bezpieczeństwo. Dla naszych klientów i naszego środowiska.

Komm Logistik ...przybedzie na pewno

Aby zapewnić Ci przyjemne wrażenia z surfowania i umożliwić korzystanie z różnych aplikacji technicznych, używamy plików cookie. Przed użyciem prosimy o pozwolenie.