Banner Sackkarre

Zmiana strumieni towarowych w latach 90-tych i wzrost wymiany towarowej spowodowane przeniesieniem produkcji za granicę doprowadziły do coraz bardziej skomplikowanych zadań logistycznych. 

Komm Logistik rozpoznał znaki czasu i w 1993 roku był jednym z 7 współzałożycieli średniozamożnej grupy przedsiębiorstw CTL.

Dzisiaj CTL (www.cargo-trans-logistik.de) jest siecią logistyczną złożoną w sumie ze 130 średnich i dużych zakładów partnerskich. Nasi klienci mają w ten sposób dostęp do wszystkich centrów gospodarczych Europy. Systematycznie koordynujemy Państwa zaopatrzenie i dystrybucję za pomocą jednego z wiodących systemów drobnicowych Europy.

Czas realizacji poprzez sieć komunikacyjną naszego partnera kooperacyjnego CTL wynosi 24/48 godzin dla dystrybucji i zaopatrzenia w drobnicę (CLASSIC). Przesyłka, którą Państwo nam dzisiaj przekazują dociera do odbiorcy z reguły jutro, najpóźniej pojutrze. Odbiór kwituje się za pomocą skanera, a raport o doręczeniu natychmiast dociera do naszego systemu komputerowego. Zatem mają Państwo wgląd w narzędzie informacyjne, które oddajemy Państwu na życzenie do dyspozycji. Możecie tam Państwo – na bieżąco - śledzić, gdzie znajduje się właśnie Państwa przesyłka.

Do Państwa należy decyzja co do wyboru pomiędzy pojedynczymi produktami o określonym czasie doręczenia (ekspres, oznaczony termin), a specjalnymi produktami [towary niebezpieczne], XXL [towary masywne].

Również Państwa przesyłki małych towarów (SMALL-CLASSIC) realizuje się w przeciągu ww. czasów realizacji poprzez system CTL. Nowoczesne wyposażenie (podajnik i urządzenie sortujące), jak również zaangażowani pracownicy w CTL dbają o to, żeby Państwa przesyłki docierały do pożądanych odbiorców punktualnie – każdej nocy, każdego dnia, do każdego miejsca.

Komm Logistik ...przybedzie na pewno

Aby zapewnić Ci przyjemne wrażenia z surfowania i umożliwić korzystanie z różnych aplikacji technicznych, używamy plików cookie. Przed użyciem prosimy o pozwolenie.