Banner Sackkarre

Dzięki naszej spółce-córce Wilken Möbelspedition GmbH możemy zaoferować Państwu także wszelkiego rodzaju usługi w dziedzinie przeprowadzki.

Wilken Möbelspedition GmbH oferuje od 1926 roku profesjonalne przeprowadzki w Berlinie i okolicy - prywatne, firmowe, biurowe, transport ciężkich towarów, jak również przewóz skarbców i fortepianów.

Firma oferuje także usługi dodatkowe, takie jak pakowanie, usługi stolarskie, nadzór przez osobę odpowiedzialną za przeprowadzkę, jak również zapewnienie pomocy przy załadunku.

W trakcie przeglądu Państwa towarów nasi doradcy klienta przygotowują na miejscu ofertę ocenową.

Państwa życzenia dotyczące przeprowadzki mogą zostać spełnione w krótkim czasie.

Nasz personel jest zmotywowany, fachowy i wydajny. Jest regularnie szkolony, niezawodny i przyjazny, a przez to jest jednym z filarów nośnych naszej spedycji związanej z przeprowadzkami.

Włączając do całego procesu odpowiedzialnego kierownika zespołu zapewniamy gładki przebieg Państwa przeprowadzki.

Pracownicy dysponują nowoczesnym taborem i wyciągami pochyłymi.

Do Państwa dyspozycji są również pracownicy biurowi oraz kierownictwo o każdym czasie w trakcie przeprowadzki.

Jeśli tylko wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie możemy przedstawić Państwu ofertę cenową. W tym celu proszę zwrócić się do Wilken Möbelspedition.

Wir freuen uns darauf, auch Sie mit unseren Leistungen überzeugen zu können.

Komm Logistik ...przybedzie na pewno

Aby zapewnić Ci przyjemne wrażenia z surfowania i umożliwić korzystanie z różnych aplikacji technicznych, używamy plików cookie. Przed użyciem prosimy o pozwolenie.