Banner Sackkarre

Nasze standardowe usługi – niezawodne na rynku małych przesyłek.

Czas realizacji poprzez sieć komunikacyjną naszego partnera kooperacyjnego CTL wynosi 24/48 godzin dla dystrybucji i zaopatrzenia w drobnicę (CLASSIC).

Przesyłka, którą Państwo nam dzisiaj przekazują dociera do odbiorcy z reguły jutro, najpóźniej pojutrze. Odbiór kwituje się za pomocą skanera, a raport o doręczeniu natychmiast dociera do naszego systemu komputerowego. Zatem mają Państwo wgląd w narzędzie informacyjne, które oddajemy Państwu na życzenie do dyspozycji. Można tam – na bieżąco - śledzić, gdzie znajduje się właśnie Państwa przesyłka. Również Państwa przesyłki małych towarów (SMALL-CLASSIC) realizuje się w przeciągu ww czasów realizacji poprzez system CTL.

Nowoczesne wyposażenie (podajnik i urządzenie sortujące), jak również zaangażowani pracownicy w CTL dbają o to, aby Państwa przesyłki docierały do pożądanych odbiorców punktualnie – każdej nocy i każdego dnia.

CTL CLASSIC można łączyć z CTL GEFAHRENGUT

Komm Logistik ...przybedzie na pewno

Aby zapewnić Ci przyjemne wrażenia z surfowania i umożliwić korzystanie z różnych aplikacji technicznych, używamy plików cookie. Przed użyciem prosimy o pozwolenie.