Banner Sackkarre

Dla naszych klientów wykonujemy naszymi pojazdami transport z częściowym lub kompletnym ładunkiem w całej Europie, w komunikacji typu „just in time“ w dziedzinie zaopatrzenia lub wywozu produkcji, maszyn, towarów paletowych, stali lub materiałów budowlanych.

 

Chętnie Państwu doradzimy!

Wiedza naszych specjalistów sięga od krajowych i międzynarodowych wytycznych dot. zagadnień związanych z infrastrukturą, aż po „wąskie gardła komunikacyjne”, które uwarunkowane są porami roku.

Dzięki elastyczności naszego własnego taboru możemy Państwa zapewnić, że dysponujemy wystarczającą wielkością ładowni w celu transportu Państwa produktów, także w czasie silnych, sezonowych wahań.

Przy wyborze naszych pojazdów stawiamy na najnowszą, przyjazną dla środowiska (o niskiej zawartości substancji szkodliwych i cichobieżną), jak również ekonomiczną technikę pojazdową. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w podnoszony dach, dach zsuwany do tyłu, można również zwiększyć ich przestrzeń ładunkową, żeby zapewnić optymalny i szybki załadunek oraz rozładunek lub załadunek za pomocą żurawia. W celu osiągnięcia maksimum elastyczności dysponujemy zarówno ciężarówkami z przyczepami „Jumbo”, jak i „Megatrailer”.

W naszej flocie znajdują się również 12-tonowe pojazdy z przyczepami „tandem” i podnoszoną klapą, a także pojazdy z nadwoziami wymiennymi, z belkami załadowczymi, z podwójnymi podłogami.

Wszystkie pojazdy posiadają wysokość wewnętrzną 3 m, a także wszystkie wymagane certyfikaty dot. bezpieczeństwa ładowania. Jeśli mają Państwo szczególne życzenia odnośnie pojazdów, prosimy o informację. Opracujemy razem z Państwem także indywidualne koncepcje pojazdów w celu wykonania zadań logistycznych.

Komm Logistik ...przybedzie na pewno

Aby zapewnić Ci przyjemne wrażenia z surfowania i umożliwić korzystanie z różnych aplikacji technicznych, używamy plików cookie. Przed użyciem prosimy o pozwolenie.